Floating (Suda Dans)

Daha Sağlıklı Gelişim, Daha Fazla Bağ Kurma Zamanı…

Bebeklerin Suyla Gerçek Bir İlişkisi Vardır Ve Anne Karnında Yüzmek İçin 9 Ay Geçirdikleri Ilık Suda Olmak, Bebeklere Karada Olmaktan Çok Daha Tanıdık Geliyor. Bu Onlara Suyu Sevdirmemizin Ana Nedenlerinden Biri. Her Zaman Çok Fazla Bağ, Eğlence Ve Sosyalleşme İçeririz. Düzenli Katılımla Hareket, Sindirim Sistemi Ve Dolaşım Sistemi Üzerindeki Faydaları Da Gözle Görülür Oranda Artacaktır. Böylece Bir Su Bebeğinin Mutlu Bir Bebek Olduğundan Emin Olabilirsiniz.Bebeğiniz Özel Olarak Tasarlanmış, Bireysel Havuzlarda Bebekler İçin Özel Üretilmiş Boyun Simitleri İle Yüzdürülür.

 

Bubble Baby Spa

Bebeğiniz İçin Faydaları


Rahatlatıcı Bir Deneyimden Çok Daha Fazlası;Yeni Doğan Bebekler İçin Sayısız Fiziksel Ve Duyusal Faydalar Sunan, Çığır Açan Bir Gelişim Tekniğidir.Floating Bebeklerin Boyunlarına Takılan İçi Hava Dolu Plastik Ya Da Anti-Alerjik Silikon Ekipmanlarla Küvet İçinde Yüzdürülmesidir. Floating Esnasında Bebekler Her Seanstan Sonra Sterilize Edilen Ve Optimal Sıcaklıkta Olan Küvetlerde Su Direncine Karşı Vücutlarını Hareket Ettirerek Dirençli Egzersiz Yapmış Olurlar. Yaklaşık 25-30 Dk. Süren Bu İşlem Bebeklerin Günlük Yapması Gereken Egzersiz İhtiyacını Karşılar Ve Kas-İskelet Sistemi Gelişimine Destek Olur.Norveç Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Tarafından Yapılan 2009 Araştırması, Yüzen Bebeklerin Daha İyi Dengede Oldukları Ve Nesneleri Daha İyi Kavrayabildiklerini Kanıtlamıştır.

Bebeğiniz Özel Olarak Tasarlanmış, Bireysel Havuzlarda Bebekler İçin Özel Üretilmiş Boyun Simitleri İle Yüzdürülür.

  • Yüzme, Kalp Ritmini Düzene Sokan Tek Aktivitedir.
  • Uyku Düzeni Ve Gaz Sorunlarını Düzene Sokar.
  • Kas Gelişimini Destekler.
  • Denge Ve Koordinasyonu Geliştirir.
  • Akciğerlerin Gelişimini Arttırır.
  • Dolaşım Sistemini Harekete Geçirir.
  • Psikolojik Ve Sosyal Gelişimini Destekler.
  • Bağımsızlığı Ve Özgüveni Destekler.
Hemen Randevu Al
Bubble Baby Spa

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Her biri alanlarında deneyimli takımımızla miniğinizi dinliyor, onun için gerekenleri hazırlıyor, onu mutlu ediyor, rahatlatıyor, eğitiyor ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Gözünüz arkada kalmadan birebir izleyerek verdiğimiz hizmeti inceleyebilme şansına sahipsiniz.

Hemen İletişime Geçin

Aklınızda Sorular mı Var?

Miniklerimiz için sorularınıza cevap verebilecek iletişim hatlarımız olan; Whatsapp Bilgi Hattı, Kurumsal İletişim Numaramız, Kurumsal E-Posta adresimiz ve Sitemiz üzerindeki formlardan birini kullanabilirsiniz.

Bilgi Mi Almak İstiyorsunuz?

Hemen İletişime Geçin

Hakkımızda

Bubble Baby Spa’da, Minik Değerlilerinizi Düşünerek Benzersiz Bir Şekilde Tasarlanmış Hidroterapi, Bebek Masajı Ve Ebeveyn & Bebek Eğitimleri Gibi Hizmetler Sunuyoruz.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Pazar: 10:00 - 19:00
Lütfen Randevu Alınız

İletişim Bilgilerimiz

 E-Posta: bilgi@bubblebabyspa.com

 Telefon: 0(212) 830 34 67

 Whatsapp Bilgi Hattı: 0(552) 418 61 67

 Halil Rıfat Paşa Mah. Mercan sok. No:5/11 B Blok D:4 Şişli / İstanbul

Bubble Baby Spa © 2019 Tüm hakları saklıdır. Tasarım & Geliştirme: Doğucan Güler