Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulanları Cevapladık

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek Spa Seansı İçin Aklınıza Gelebilecek Her Şeyi Sunduğumuz İçin, Bebeğinizi Dışarı Çıkarırken Yanınıza Aldığınız Rutin Çantasını Getirmeniz Yeterli Olacaktır.

0-10 Ay Arası Henüz Emeklemeye Başlamamış Bebekleri Kabul Ediyoruz.

Her Seans Sonrası Küvet Temizliği İle Birlikte Her Bebeğe Ayrı Olarak Su Hazırlanır.

Bu Ebeveyn Olarak Size Kalmış. Bazı Ebeveynler Her Gün Katılmak İster. Bazıları Haftada İki Kez Seans Tercih Ediyor. Ancak Haftada Bir Kez Bebeğinizin Katılması Faydalıdır Ve Bu Genel Uygulamadır.

Tüm Seansınız Boyunca Bubble Baby Spa Ekibi Ebeveyn-Bebek Bağı, Dokunma, Ses, İşitme, Koku Ve Göz Teması İçin Uygun Bir Ortam Sunar. Ebeveynlerin Bebekleriyle Bağları İçin Güvenli Ve Besleyici Bir Alan Yaratmak Bubble Baby Spa’nın Temel Amaçlarının Bir Parçasıdır

Evet, Floating Ve Masaj Uygulama Seanslarında Fotoğraf Ve Video Çekebilirsiniz. Ancak Çocuk Koruma Yasasının, Kendiniz Dışındaki Bebeklerin Fotoğrafına İzin Vermediğini Lütfen Unutmayın.

Bebeğiniz Aç Veya Yorgun Olmamalıdır, Aksi Takdirde Seanstan En İyi Şekilde Yararlanamayacaktır. Bebeğinizi Besleyebileceğiniz Ve İhtiyaçlarını Giderebileceğiniz Bakım Odalarımız Mevcuttur.

Evet, Tamamen Güvenlidir. Yapılan Her Uygulama Bebeğiniz İçin Özeldir, Enfeksiyon Riski Taşımaz.

Salı Günleri Hariç 10:00-19:00 Arasındadır. Randevu Alınması Gerekmektedir.

Yaklaşık Bir Saat. Bebeğiniz İlk Ziyarette Tepkilerine Bağlı Olarak 15-20 Dakika Suda Olacaktır. Süreklilik, Tekrar Ziyaretler Ve Tecrübe İle Bu Süre Artacaktır. Bebeğiniz 30 Dakikaya Kadar Seansların Tadını Çıkarabilecektir.

Sudaki Zamanı Bebek Masajı İzler. Bebeğinizin Masajının Süresi, İlk Masaj Deneyime Bağlı Olarak Değişebilir. Yaklaşık Olarak 30 Dakika Olarak Belirlenmiştir. Bebeğinizin İpuçlarını Dinleyerek Ve Hassasiyetle Çalışarak Bu Süreyi Arttırabiliriz.

Bubble Baby Spa

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Her biri alanlarında deneyimli takımımızla miniğinizi dinliyor, onun için gerekenleri hazırlıyor, onu mutlu ediyor, rahatlatıyor, eğitiyor ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Gözünüz arkada kalmadan birebir izleyerek verdiğimiz hizmeti inceleyebilme şansına sahipsiniz.

Bilgi Mi Almak İstiyorsunuz?

Hemen İletişime Geçin

Hakkımızda

Bubble Baby Spa’da, Minik Değerlilerinizi Düşünerek Benzersiz Bir Şekilde Tasarlanmış Hidroterapi, Bebek Masajı Ve Ebeveyn & Bebek Eğitimleri Gibi Hizmetler Sunuyoruz.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Pazar: 10:00 - 19:00
Lütfen Randevu Alınız

İletişim Bilgilerimiz

 E-Posta: bilgi@bubblebabyspa.com

 Telefon: 0(212) 830 34 67

 Whatsapp Bilgi Hattı: 0(552) 418 61 67

 Halil Rıfat Paşa Mah. Mercan sok. No:5/11 B Blok D:4 Şişli / İstanbul

Bubble Baby Spa © 2019 Tüm hakları saklıdır. Tasarım & Geliştirme: Doğucan Güler